O firmie

Profil firmy

SB Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie drogowego transportu krajowego, międzynarodowego oraz spedycji. Świadczymy usługi przewozu rozmaitych ładunków zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność koncentrujemy głównie na przewozach pojazdami o ładowności nie przekraczającej 25 ton. Naszym celem jest realizacja zleceń w sposób profesjonalny, terminowy oraz zgodny z potrzebami naszych klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na stabilizację oraz pewność w realizacji usług. W naszych działaniach jesteśmy niezawodni, ciesząc się uznaniem i zaufaniem Klientów zarówno w kraju, jak również za granicą. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zadania. Nasza oferta tak jest skonstruowana, aby zaspokoić potrzeby rynku. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksowość usług.

Mężczyzna przy ciężarówce

Nawiąż współpracę

Zapraszamy do nawiązania z naszą firmą stałej współpracy. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zostawić jak najlepsze wrażenie, które zaowocuje długotrwałą relacją z utrzymującym się wysokim poziomem obsługi.

Nasze atuty

  • Realizacja zleceń transportowych i spedycyjnych dla firm różniących się pod względem charakteru biznesu, wielkości oraz indywidualnych wymagań.
  • Dostarczanie nowych rozwiązań z zakresu usług logistycznych.
  • Doświadczenie zdobyte we współpracy z wymagającymi producentami działającymi w branży automotive.
  • Atrakcyjne i konkurencyjne stawki frachtowe.

Nasze główne wartości

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Najnowsze technologie

Bezpieczeństwo i jakość

Dbałość o środowisko